Menu:

 

 
Odkazy:

arrow Bokomara
arrow Folk a country
arrow Folk time
arrow Radio Proglas
arrow Gedy sound 

 

ill title   Aktuality

20.5.2022
Legendární skupina Kamelot slaví, 40 let. Koncert k tomuto výročí se uskuteční v sobotu 28. května v Březníku u Náměště (areál u Lamberka). Kromě například Nezmarů, Epdemye nebo Laďi Kerndla budu jedním z hostů i já. Pozval mě Roman Horký, abych také zahrál své písně jako jeden z gratulantů. A tohle pozvání pro mě znamená opravdu hodně...  Den před "Kameloty" (v pátek 27. května) budu hrát v třebíčské knihovně na akci Nezvalova Třebíč.
Nezvalova Třebíč je setkání básníků které svými písněmi doplním já, Roman Hampacher a Honza Žamboch. Těším se. No a potom 25. června budu hrát v Oslavanech na festivalu kde vystoupí mimo jiné Slávek Janoušek s kapelou, FT Prim nebo skupina Hřích... Přijďte, rád vás uvidím.

9.7.2021
Dostal jsem pozvání od Romana Horkého, abych zahrál pár svých písní na koncertě Kamelotu, který se koná v pátek 30. července na "Ketkováku" v údolí řeky Oslavy. Hlavním hostem koncertu bude Věra Martinová. V sobotu 31. července zahraju jako host Kamelotu ve Svatoslavi u Třebíče. Těším se!!!
15.5.2021
V sobotu 5. června hraju v Kališti u Humpolce na krásném festivalu Folkaliště. Kromě "osvědčených hvězd" Františka Nedvěda nebo Žalmana se těším na setkání s kapelami Flowtrack, Devítka, Naspěch, Jindru Černohorského, Rendu Součka, Míšu Leichta a další.
Budeteli si chtít poslechnout moje písničky, stavte se...
Podrobnější info najdete zde.
31.5.2020
Přátelé, kamarádi v  hitparádě českého rozhlasu soutěží moje píseň Mezi požáry. Pokud se vám písnička líbí a chtěli byste mě podpořit, klikněte  prosím na můj facebookový profil,  kde najdete aktuální informace. Díky!
Jinak stránky jsem teď neměl aktualizované a vlastně ani nebylo proč je aktualizovat. Všechna vystoupení do konce května byla stejně zrušená.
Nějaké koncerty se už ale rýsují, tak mi prosím zachovejte přízeň a budu se těšit na setkání. Třeba v pátek 17. července na koncertě v Třebíči...
27.1.2020
Můj tradiční koncert Pavel Pokorný & hosté... se uskuteční v pátek 14. února od 19:30 v útulném divadélku Ampulka v Třebíči.
Na basu mě jako vždy doprovodí Petr Novotný a na housle a kytaru můj dávný spoluhráč Jarda Burian.
Hosty našeho koncertu budou: osobitý písničkář Marek Dusil a také skvělá a jedinečná Petra "Šany" Šanclová.
Těšte se!!! Koncert začíná v 19:30, vstupné je dobrovolné...
1.1.2020
Děkuji za přízeň a podporu a do nového roku vám přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody...
A hlavně nezapomeňte chodit na muziku :-D
11.10.2019
Přijměte pozvání na tradiční podzimní festival Folkový špíz. Koná se v sobotu 2.listopadu v Náměšti nad Oslavou. Letos přijali pozvání tito učinkující: FT Prim, Hřích, Lubomír "Stranďa" Stráník s hostem (Lenkou Bláhovou - zpěvačkou dávné teplické skupiny Čtyřlístek), a zahraju samozřejmě i já.
Hlavními a vzácnými hosty budou letos Žalman & spol... Vstupenky můžete zakoupit už nyní v předprodeji v Informačním centru v Náměšti nebo na stránkách kulturního střediska.  
Začátek je jako vždy v 18:00, těšíme se na vás...:-D Letos Folkový špíz slaví 20 let!!!
12.4.2019
Zprávy jak na houpačce. Někdy se nedaří, někdy se daří, ale nakonec je vždycky fajn...
Ve Folkparádě Českého rozhlasu jsem se díky Vaší pomoci udržel sedm týdnů. Z toho 2x jsem byl první. Třetí vítězství se bohužel nepodařilo, ale i tak sedm týdnů je krásných. Díky za podporu!
Přihlásil jsem se do konkurzu na festival Folkaliště, ale nakonec mi přišel mail, že mě nevybrali. Škoda. Docela mě to mrzelo, protože zrovna na tomhle festivalu bych hrál rád. Tak třeba někdy příště...
A teď něco neuvěřitelného. Byl jsem požádán skupinou NEREZ abych jim pokřtil na jejich třebíčském koncertě nové CD ZLOM, které natočili se zpěvačkou Lucií Šoralovou. Pro mě obrovská čest!!! Když jsem někdy ve čtrnácti letech poprvé slyšel NEREZ (na staré desce z Porty, píseň Tisíc dnů mezi námi), ani ve snu by mě nenapadlo, že takovým legendám budu jednou křtít CD. A stalo se!!!
O pár dní později jsem strávil krásné odpoledne ve společnosti třebíčských básníků jako hudební doprovod v rámci Nezvalovy Třebíče.
Velice příjemná akce, těším se na příští rok. Konec hlášení...:-D
31.1.2019
Děkuju za krásný sobotní večer. Divadlu Ampulka, hostům, zvukaři i divákům. Koncerty v Ampulce miluju a hosté jsou pro mě vždycky k neuvěření. Třeba Petr Novotný s Pavlem Zajícem. Oba mají se Žalmanem a Nezmary naježděno a odehráno tolik, a přesto jim stojí za to přijet zahrát i na můj koncert... Díky!!!
Největší zážitek pro mě byl, když Terezka se "Zajdou" zpívala Písek. A taky když jsme hráli všichni dohromady. Akusticky a Petr na kontrabas. Super!!! Paráda!!!
Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii...

31.1.2019
Můj tradiční koncert Pavel Pokorný & hosté... se uskuteční v sobotu 9. února v Divadle Ampulka v Třebíči. Hosté jsou jako vždy výborní a skvělí: Petr Novotný - basa, Tereza Stehlíková - zpěv. Speciální host bude kapelník skupiny Nezmaři - Pavel Zajíc, který se představí v netradiční roli "písničkáře".
Koncert začíná v 19 hodin. Těšíme se na vás...:-D
9.1.2019
Vítejte v novém roce. Hned v neděli 13. ledna mě můžete od 20:00 slyšet na vlnách českého rozhlasu. Píseň Periferie uprostřed města bude nasazena do folkové hitparády. Za vaši podporu budu samozřejmě rád, podrobné info najdete na stránkách pořadu www.folkparada.cz.
Na sobotu 9. února připravuji svůj tradiční třebíčský koncert do divadla Ampulka. Jestli vše vyjde jak má, bude to paráda. Těšte se. Podrobné info již brzy.
A taky mám svůj hudební profil na Facebooku