Menu:

 

 
Odkazy:

arrow Bokomara
arrow Folk a country
arrow Folk time
arrow Radio Proglas
arrow Gedy sound 

 

ill title   Aktuality

15.5.2021
V sobotu 5. června hraju v Kališti u Humpolce na krásném festivalu Folkaliště. Kromě "osvědčených hvězd" Františka Nedvěda nebo Žalmana se těším na setkání s kapelami Flowtrack, Devítka, Naspěch, Jindru Černohorského, Rendu Součka, Míšu Leichta a další.
Budeteli si chtít poslechnout moje písničky, stavte se...
Podrobnější info najdete zde.
31.5.2020
Přátelé, kamarádi v  hitparádě českého rozhlasu soutěží moje píseň Mezi požáry. Pokud se vám písnička líbí a chtěli byste mě podpořit, klikněte  prosím na můj facebookový profil,  kde najdete aktuální informace. Díky!
Jinak stránky jsem teď neměl aktualizované a vlastně ani nebylo proč je aktualizovat. Všechna vystoupení do konce května byla stejně zrušená.
Nějaké koncerty se už ale rýsují, tak mi prosím zachovejte přízeň a budu se těšit na setkání. Třeba v pátek 17. července na koncertě v Třebíči...
27.1.2020
Můj tradiční koncert Pavel Pokorný & hosté... se uskuteční v pátek 14. února od 19:30 v útulném divadélku Ampulka v Třebíči.
Na basu mě jako vždy doprovodí Petr Novotný a na housle a kytaru můj dávný spoluhráč Jarda Burian.
Hosty našeho koncertu budou: osobitý písničkář Marek Dusil a také skvělá a jedinečná Petra "Šany" Šanclová.
Těšte se!!! Koncert začíná v 19:30, vstupné je dobrovolné...
1.1.2020
Děkuji za přízeň a podporu a do nového roku vám přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody...
A hlavně nezapomeňte chodit na muziku :-D
11.10.2019
Přijměte pozvání na tradiční podzimní festival Folkový špíz. Koná se v sobotu 2.listopadu v Náměšti nad Oslavou. Letos přijali pozvání tito učinkující: FT Prim, Hřích, Lubomír "Stranďa" Stráník s hostem (Lenkou Bláhovou - zpěvačkou dávné teplické skupiny Čtyřlístek), a zahraju samozřejmě i já.
Hlavními a vzácnými hosty budou letos Žalman & spol... Vstupenky můžete zakoupit už nyní v předprodeji v Informačním centru v Náměšti nebo na stránkách kulturního střediska.  
Začátek je jako vždy v 18:00, těšíme se na vás...:-D Letos Folkový špíz slaví 20 let!!!
12.4.2019
Zprávy jak na houpačce. Někdy se nedaří, někdy se daří, ale nakonec je vždycky fajn...
Ve Folkparádě Českého rozhlasu jsem se díky Vaší pomoci udržel sedm týdnů. Z toho 2x jsem byl první. Třetí vítězství se bohužel nepodařilo, ale i tak sedm týdnů je krásných. Díky za podporu!
Přihlásil jsem se do konkurzu na festival Folkaliště, ale nakonec mi přišel mail, že mě nevybrali. Škoda. Docela mě to mrzelo, protože zrovna na tomhle festivalu bych hrál rád. Tak třeba někdy příště...
A teď něco neuvěřitelného. Byl jsem požádán skupinou NEREZ abych jim pokřtil na jejich třebíčském koncertě nové CD ZLOM, které natočili se zpěvačkou Lucií Šoralovou. Pro mě obrovská čest!!! Když jsem někdy ve čtrnácti letech poprvé slyšel NEREZ (na staré desce z Porty, píseň Tisíc dnů mezi námi), ani ve snu by mě nenapadlo, že takovým legendám budu jednou křtít CD. A stalo se!!!
O pár dní později jsem strávil krásné odpoledne ve společnosti třebíčských básníků jako hudební doprovod v rámci Nezvalovy Třebíče.
Velice příjemná akce, těším se na příští rok. Konec hlášení...:-D
31.1.2019
Děkuju za krásný sobotní večer. Divadlu Ampulka, hostům, zvukaři i divákům. Koncerty v Ampulce miluju a hosté jsou pro mě vždycky k neuvěření. Třeba Petr Novotný s Pavlem Zajícem. Oba mají se Žalmanem a Nezmary naježděno a odehráno tolik, a přesto jim stojí za to přijet zahrát i na můj koncert... Díky!!!
Největší zážitek pro mě byl, když Terezka se "Zajdou" zpívala Písek. A taky když jsme hráli všichni dohromady. Akusticky a Petr na kontrabas. Super!!! Paráda!!!
Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii...

31.1.2019
Můj tradiční koncert Pavel Pokorný & hosté... se uskuteční v sobotu 9. února v Divadle Ampulka v Třebíči. Hosté jsou jako vždy výborní a skvělí: Petr Novotný - basa, Tereza Stehlíková - zpěv. Speciální host bude kapelník skupiny Nezmaři - Pavel Zajíc, který se představí v netradiční roli "písničkáře".
Koncert začíná v 19 hodin. Těšíme se na vás...:-D
9.1.2019
Vítejte v novém roce. Hned v neděli 13. ledna mě můžete od 20:00 slyšet na vlnách českého rozhlasu. Píseň Periferie uprostřed města bude nasazena do folkové hitparády. Za vaši podporu budu samozřejmě rád, podrobné info najdete na stránkách pořadu www.folkparada.cz.
Na sobotu 9. února připravuji svůj tradiční třebíčský koncert do divadla Ampulka. Jestli vše vyjde jak má, bude to paráda. Těšte se. Podrobné info již brzy.
A taky mám svůj hudební profil na Facebooku  
19.10.2018
V sobotu 3. listopadu vystoupím s pár písněmi v třebíčském divadle Ampulka jako host na koncertě Stráníků. Luboš s Verunkou slaví 35 výročí a jsem moc rád, že přijedou i k nám do Třebíče. Těším se:-D
19.10.2018
Ohlédnutí za Folkovým špízem..... Děkujeme za krásný večer všem učinkujícím, zvukařům, moderátorovi, pořadatelům a vůbec všem kdo se na tomhle večeru podíleli. Největší poděkování ale patří Vám, divákům. Byli jste skvělí!!! Děkujeme!!!
Na fotky od kamaráda Luboše Konečného se můžete podívat na facebookovém profilu Folkového špízu.

7.10.2018
Podívejte se na fotografie z Folkového špízu.
15.9.2018
Festival Folkový špíz se letos uskuteční již 6. října 2018 v 18:00 hodin v sokolovně v Náměšti nad Oslavou.  Určitě si nenechte tuto jedinečnou hudební příležitost ujít! Vystoupí Ivo Jahelka, Zdeněk Vřešťál & Vítek Sázavský, 4zdi, Hluboké nedorozumění a Pavel Pokorný & spol. Vstupenky jsou již nyní v prodeji na Informačním centru v Náměšti (568 620 493)  nebo online. Cena vstupenek v předprodeji je 150,- Kč,  na místě 180,- Kč.
Těšíme se na Vaši návštěvu.
19.2.2018
Děkuji všem za krásný večer v divadle Ampulka!!! Koncert parádní. A když si s námi Miloš Dvořáček zahrál i jednu moji píšničku, byl to pro mě neskutečný zážitek!!! Díky!!! Koncerty v Ampulce prostě miluju. A Miloš...? Miloš je sluníčko:-D Jeho sólový blok byl fantastický!!! Na fotky můžete mrknout zde.
Teď v  pátek 23.2. budu hrát v Jindřichově Hradci (společný koncert s Jen tak tak). A protože jsem teď zase začal "trochu" psát písničky, jednu novou tam určitě představím. Konec hlášení...:-D
Těšíme se na Vás:-D
28.1.2018
Můj tradiční koncert Pavel Pokorný & hosté... se uskuteční v neděli
18. února v divadle Ampulka v Třebíči. A jací hosté budou letos? Jako vždy Petr Novotný - basa, Ivo Drbohlav - djembe a se "zlou" elektrickou kytarou nám tentokrát trochu pomůže Michal Soukup. Velmi vážený a vzácný host koncertu bude Miloš Dvořáček!!! Miloš, přestože je nejvíc známý jako spoluhráč Pavla Dobeše nebo Wabi Daňka, občas hrává i sám. A to je pak vždycky svátek!!! Na písničky Zástupy nevěřících nebo Dezertér se fakt těším. Koncert začíná v 18 hodin, vstupné je 100,-. Vstupenky si můžete zarezervovat zde.
Těšíme se na Vás:-D
3.1.2018
Děkuji za přízeň a podporu a do nového roku vám přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody...
A taky nezapomeňte chodit na muziku:-D
19.10.2017
Přijměte pozvání na festival Folkový špíz. Sobota 11. listopadu - Náměšť nad Oslavou - sokolovna. Začínáme jako vždy v 18:00.
A program? Choroši, Jen tak tak, Hráč de El Pado & Sakum Prdum. Vzácnými hosty letošního špízu jsou: Žalman & spol.!!!
No a já? Já na špíz chystám speciální sestavu!!! Kromě mě by to měli být: Petr Novotný - basa, Ivo Drbohlav - djembe, Michal Soukup - elektrická kytara a Terezka Stehlíková - zpěv. Chystám se oprášit i nějaké staré písně, které jsem dlouho nehrál, tak doufám že se vše povede jak má...:-D Letošní špíz bude mít po letech dokonce i moderátora. O uvádění se postará skvělý divadelní principál a můj kamarád: Michal "Miki" Lukáč.
Ozvučení festivalu tradičně Gedysound, občerstvení Míra Bělíček. Vstupné v předprodeji: 150,-  na místě 180,-. Předprodej je pouze v Informačním centru v Náměšti. Pokud nemáte zrovna cestu kolem, můžete si vstupenky objednat telefonicky, zaslány Vám budou doporučeně poštou, nebo je bude možné vyzvednout přímo před akcí v Náměšti. Vše potřebné si domluvíte, když si zavoláte do Informačního centra: 568 620 493 nebo zde.
Konec hlášení. Těšíme se na Vás...:-D!!!